Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Dünyanın bir çok farklı noktalarında, yarattığımız lojistik çözümler ile müşterilerimizin beklentilerini gerçeğe dönüştürmek. Tüm müşterilerimize aynı kalite de hizmet sunarak, aynı zamanda mutluluğu ’da taşımaktır. Lojistik sektöründe ki tüm parametrelere ve yeni teknolojik gelişmelere entegre olarak, sektörde ki hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.

Misyon ve Vizyon

Vizyonumuz

Butik lojistik kimliğinde, müşterilerimize sunduğumuz yaratıcı çözümler ve alternatif taşıma sistemleriyle ülkemiz lojistik sektörünün en dinamik ve en kaliteli bir markası, Uluslararası arena da ise, en zor bölge ve koridorlara yaptığı pratik ve hızlı taşımalar ile Dünya lojistik markaları arasında yer almaktır.

YURTSEL LOJİSTİK NE YAPAR

Biz Ankara merkezli C2 yetki belgeli karayolu taşımacılık firmasıyız. Müteahhitlik ve ihracat firmalarının, özellikle İran – Irak – Afganistan – Türkmenistan - Azerbaycan - Gürcistan taşımalarında çözüm ortağıyız. Konu yurtdışı taşımalarınızda bizlerden de navlun talebinde bulunmanızı rica ederiz.
Bu taşıma modelimiz ile hem navlunda hem de sınır kapılarında oluşan sıra beklemelerinden tasarruf etmiş oluyoruz. Şu anda bir çok müteahhitlik firması için bu modelimizi kullanmaktayız ve sorunsuz bir şekilde sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Konu bölgelere sevkiyatlarınızda firmamızdan da teklif talebinde bulunmanızı rica ederiz.
TÜRKİYE – İRAN – TÜRKMENİSTAN – AFGANİSTAN – KABİL AKTARMALI KARAYOLU TAŞIMA MODELİMİZ

Türk Plakalı öz mal araçlarımız Türkiye içinde bildirilen yükleme adreslerine yönlendirilir.Gümrük işleri tamamlanan aracımız İran Bazargan’a sevk edilir.Aracımız Bazargan’a yaklaştığında İran acentemiz ile koordine olarak aktarılacak araç tedariki yapılır. Bazargan’a varan aracımız transit işlemlerinin ardından, İran aracına yükünü teslim eder ve aktarmasını gerçekleştirir.


Bazargan’da gümrük işlemleri biten İran aracı, İran Lütfabat veya Irak için Badra sınır kapısına varır.

Lütfabat kapıdaki gümrük işlemlerinin ardından araç Irak, Türkmenistan veya Afganistan şantiyesine varır.

Misyon ve Vizyon