Misyon ve Vizyon

Karayolu Taşımacılığı

 YURTSEL LOJİSTİK

Taşımacılık Sektöründe söz sahibi uluslararası armatör firmalar ile yapmış olduğu anlaşmalar ile müşterilerine GENCON 94 şartlarına uygun olarak; Amerika, Almanya, Belçika, İtalya ve Türkiye Limanlarından Fas, Tunus, Cezayir, Libya, Mısır, Sudan, Yemen, Nijerya, Pakistan ve Hazar Denizine parsiyel ve komple gemi servisi vermektedir.
• FCL ve LCL yükleme
• Konteyner Operasyonları
• Liman Operasyonları
• Marine Surveyor Hizmeti
• Proje Taşımacılığı
YURTSEL LOJİSTİK
Projeler kapsamında Güney Afrika, Ortadoğu, BDT Ülkelerine ve Afganistan’a Antonov-125, Antonov-225, Ilyushin IL-96 /76, MD-11, Airbus 300F ve Atr-72 başta olmak üzere büyük tonajlı komple kargo uçaklarını kiralamakta ve kendi bünyesinde işletmektedir ( ACMI Service ) Ayrıca aşağıda belirtilen havayolu servislerini sağlamaktadır;
Just in Time – Konsolidasyon – Parsiyel Hava Kargo – Direk Servis – All Charter Servis – Border Servis

Biz Ankara merkezli C2 yetki belgeli karayolu taşımacılık firmasıyız. Müteahhitlik ve ihracat firmalarının, özellikle İran – Irak – Afganistan – Türkmenistan - Azerbaycan - Gürcistan taşımalarında çözüm ortağıyız. Konu yurtdışı taşımalarınızda bizlerden de navlun talebinde bulunmanızı rica ederiz.
Bu taşıma modelimiz ile hem navlunda hem de sınır kapılarında oluşan sıra beklemelerinden tasarruf etmiş oluyoruz. Şu anda bir çok müteahhitlik firması için bu modelimizi kullanmaktayız ve sorunsuz bir şekilde sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Konu bölgelere sevkiyatlarınızda firmamızdan da teklif talebinde bulunmanızı rica ederiz.
TÜRKİYE – İRAN – TÜRKMENİSTAN – AFGANİSTAN – KABİL AKTARMALI KARAYOLU TAŞIMA MODELİMİZ
Türk Plakalı öz mal araçlarımız Türkiye içinde bildirilen yükleme adreslerine yönlendirilir.Gümrük işleri tamamlanan aracımız İran Bazargan’a sevk edilir.

Aracımız Bazargan’a yaklaştığında İran acentemiz ile koordine olarak aktarılacak araç tedariki yapılır. Bazargan’a varan aracımız transit işlemlerinin ardından, İran aracına yükünü teslim eder ve aktarmasını gerçekleştirir.


Bazargan’da gümrük işlemleri biten İran aracı, İran Lütfabat veya Irak için Badra sınır kapısına varır.

Lütfabat kapıdaki gümrük işlemlerinin ardından araç Irak, Türkmenistan veya Afganistan şantiyesine varır.